Kategórie

ADET - pečať stability 2015

od 100E doprava zadarmo !!!

Spoločnosť ADET s.r.o. vznikla 26.9.1994 ako obchodná a výrobná firma zameraná na textilnú výrobu ochranných pracovných odevov a rukavíc. Jej predchodcom bola firma RUTEX, ktorá sa od r.1990 zaoberala výrobou ochranných pracovných rukavíc.

Počas svojej 20 ročnej činnosti spoločnosť ADET s.r.o. postupne rozširovala sortiment výrobkov podľa požiadaviek zákazníkov na súčasnú ponuku. Táto ponuka pozostáva z kompletného sortimentu osobných ochranných pracovných pomôcok ako sú: pracovné odevy, pracovná obuv, pracovné rukavice, ochrana hlavy, ochrana zraku, ochrana sluchu, ochrana dýchacích ciest, špeciálna ochrana, ochrana a zabezpečenie pri prácach vo výškach, prostriedky pracovnej hygieny, čistiace prostriedky a iný doplnkový sortiment.

 

Spoločnosť ADET s.r.o. sa zaoberá veľkoobchodom a v súčasnosti má aj 5 maloobchodných predajní - v sídle spoločnosti Orlové, v Považskej Bystrici - centrum, v Bytči, Púchove a Dubnici nad Váhom.

 

V roku 2014 bola založená dcérska spoločnosť ADET SK s.r.o. zastrešujúca internetový predaj a veľkoobchod.


Našim cieľom je svojim priateľským prístupom, ochotou a odbornosťou našich zamestnancov udržať si dlhoročných odberateľov a osloviť aj nových potenciálnych zákazníkov.TOPlist

Doprava pri nákupe nad 100EUR ZDARMA !!                NOVÁ sekcia Montérkové súpravy