Výmena / vrátenie / reklamácia

Dokumenty na stiahnutie:

Vrátenie tovaru: Odstúpenie od zmluvy

Výmena tovaru: Výmena tovaru

Reklamačný formulár: Reklamačný formulár

 

Vrátenie tovaru:

Kupujúci, ktorý odstúpil od zmluvy, je povinný vrátiť predávajúcemu tovar do 14 dní od odstúpenia od zmluvy a to priamo na adresu predávajúceho: Orlové 148, 017 01 Považská Bystrica (tovar musí byť zaslaný na adresu spoločnosti, nie na adresu pošty). Kupujúci znáša náklady spojené s vrátením tovaru predávajúcemu, a to i v tom prípade, ak tovar nemôže byť vrátený pre svoju povahu obvyklou poštovnou cestou.

Tovar musí vrátiť kupujúci predávajúcemu nepoškodený, nepoužitý, neznečistený a v pôvodnom obale. Pôvodný obal nemôže byť poškodený a znehodnotený.

Formulár na vrátenie tovaru: Odstúpenie od zmluvy

 

Výmena tovaru:

Kupujúci, ktorý vymieňa tovar, je povinný vrátiť predávajúcemu tovar do 14 dní od odstúpenia od zmluvy a to priamo na adresu predávajúceho: Orlové 148, 017 01 Považská Bystrica (tovar musí byť zaslaný na adresu spoločnosti, nie na adresu pošty). Kupujúci znáša náklady spojené s výmenou tovaru predávajúcemu, a to i v tom prípade, ak tovar nemôže byť vrátený pre svoju povahu obvyklou poštovnou cestou.

Tovar musí vrátiť kupujúci predávajúcemu nepoškodený, nepoužitý, neznečistený a v pôvodnom obale. Pôvodný obal nemôže byť poškodený a znehodnotený.

Pri výmene tovaru a teda následnom posielaní sa účtuje poplatok za prepravu 4,90€.

Formulár na výmenu tovaru: Výmena tovaru

 

Reklamácia tovaru:

V prípade výskytu vady môže kupujúci predávajúcemu predložiť reklamáciu. Reklamovaný tovar môže kupujúci priniesť osobne alebo zaslať na adresu spoločnosti: Orlové 148, 017 01 Považská Bystrica (tovar musí byť zaslaný na adresu spoločnosti, nie na adresu pošty).

K reklamácii je potrebné predkladať obuv zbavenú všetkých nečistôt, najlepšie v pôvodnej krabici označenej kódom modelu. Dodávateľ je oprávnený odmietnuť prevzatie obuvi k reklamačnému konaniu, ak nebude spĺňať zásady všeobecnej hygieny.

Reklamačný formulár: Reklamačný formulár

 

Viac o vrátení, výmene alebo reklamácii tovaru sa dočítate v našich obchodných podmienkach: https://www.adet.sk/obchodne-podmienky/

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie